Lightning Core (8.x-5.6) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Roles
nl: Rollen

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Internal
nl: Interne

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Your search did not return any results.
nl: De zoekopdracht geeft geen resultaten.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Asc
nl: Oplopend

en: A boolean indicating whether the node is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node is gepubliceerd.
