Lightning Core (8.x-5.6) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
