Lightning Core (8.x-5.8) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Picture
bo: པར

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
