Lightning Layout (3.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش
