Lightning Layout (3.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Meta tags
sk: Meta tagy
