Lightning Layout (8.x-2.0-alpha12) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua
