Lightning Layout (8.x-2.0-alpha12) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Summary
is: Samantekt

en: Layout
is: Útlit

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
