Lightning Layout (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Summary
bg: Обзор

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
