Lightning Layout (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Summary
ja: 概要

en: Layout
ja: レイアウト

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Banner
ja: バナー

en: Landing page
ja: ランディングページ

en: Lightning
ja: ライトニング
