Lightning Layout (8.x-2.11) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Summary
gl: Resumo

en: Layout
gl: Disposición

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Banner block
gl: Bloque Banner
