Lightning Layout (8.x-2.11) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
