Lightning Layout (8.x-2.12) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
