Lightning Layout (8.x-2.12) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
