Lightning Layout (8.x-2.12) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep
