Lightning Layout (8.x-2.12) - en to rm translation catalogue (8 entries)

en: Title
rm: vaglia

en: Description
rm: definiziun

en: On
rm: sin

en: Image
rm: idea

en: Summary
rm: resumaziun

en: Layout
rm: impaginaziun

en: Off
rm: ord

en: Location
rm: post
