Lightning Layout (8.x-2.13) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Summary
ar: الملخص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Banner block
ar: صندوق الشعار
