Lightning Layout (8.x-2.13) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Summary
da: Resumé

en: Off
da: Afbrudt

en: Location
da: Lokation

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Meta tags
da: Meta-tags

en: Banner block
da: Bannerblok
