Lightning Layout (8.x-2.13) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: On
fr: Activé

en: Link
fr: Lien

en: Summary
fr: Résumé

en: Layout
fr: Mise en page

en: Off
fr: Désactivé

en: Location
fr: Emplacement

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Banner
fr: Bannière

en: Landing page
fr: Page de destination

en: Meta tags
fr: Balises meta

en: Banner block
fr: Bloc bannière
