Lightning Layout (8.x-2.13) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Summary
ku: کورتە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
