Lightning Layout (8.x-2.13) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Summary
tr: Özet

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Off
tr: Kapalı

en: Location
tr: Konum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Landing page
tr: Açılış sayfası

en: Meta tags
tr: Meta etiketleri

en: Banner block
tr: Banner bloğu
