Lightning Layout (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Summary
nn: Samandrag

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
