Lightning Layout (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: On
pt: Ligado

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Summary
pt: Resumo

en: Off
pt: Desligado

en: Location
pt: Localização

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Banner
pt: Faixa

en: Landing page
pt: Página de entrada

en: Banner block
pt: Bloco Banner
