Lightning Layout (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Summary
ru: Сводка

en: Layout
ru: Макет

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Banner
ru: Баннер

en: Landing page
ru: Целевая страница

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Banner block
ru: Блок баннера
