Lightning Layout (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Link
th: ลิงค์

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Banner
th: ตราสินค้า
