Lightning Layout (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Summary
uk: Резюме

en: Layout
uk: Макет

en: Off
uk: Вимкнено

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Banner
uk: Банер

en: Landing page
uk: Цільова сторінка

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Banner block
uk: Банерний блок
