Lightning Layout (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Summary
ur: خلاصہ
