Lightning Layout (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
