Lightning Layout (8.x-2.5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Summary
az: Xülasə

en: Layout
az: Şablon

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
