Lightning Layout (8.x-2.5) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
