Lightning Layout (8.x-2.5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Summary
sl: Povzetek

en: Layout
sl: Postavitev

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
