Lightning Layout (8.x-2.6) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: On
fa: روشن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Summary
fa: خلاصه

en: Layout
fa: آرایش

en: Off
fa: خاموش

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی
