Lightning Layout (8.x-2.6) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Summary
hu: Összegzés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Landing page
hu: Befogadó oldal

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: View larger map
hu: Megtekintés nagyobb térképen

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Banner block
hu: Transzparens blokk
