Lightning Layout (8.x-2.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Summary
te: సారాశం

en: Location
te: ప్రాంతం
