Lightning Layout (8.x-2.6) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Layout
vi: Bố cục

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Landing page
vi: Trang đích
