Lightning Layout (8.x-2.8) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
