Lightning Layout (8.x-2.8) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Layout
pl: Układ

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: Banner
pl: Baner

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Banner block
pl: Blok banera
