Lightning Media (5.0.0) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Upload
el: Αποστολή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
