Lightning Media (5.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag
