Lightning Media (5.0.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
