Lightning Media (5.0.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
