Lightning Media (5.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
