Lightning Media (8.x-3.11) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Image
kk: Сурет

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Continue
kk: Жалғастыру
