Lightning Media (8.x-3.11) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Bundle
sr: Пакет

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
