Lightning Media (8.x-3.12) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: File
sv: Fil

en: Image
sv: Bild

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Update
sv: Uppdatera

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: File Upload
sv: Filuppladdning

en: Document
sv: Dokument

en: Audio file
sv: Ljudfil

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Tweet
sv: Tweeta

en: Video file
sv: Videofil

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Video URL
sv: URL för video

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Media Image
sv: Mediabild
