Lightning Media (8.x-4.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Upload
af: Oplaai

en: Continue
af: Gaan voort

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
