Lightning Media (8.x-4.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་
