Lightning Media (8.x-4.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Image
eu: Irudia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Upload
eu: Igo

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Desc
eu: Beheraka

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Document
eu: Dokumentua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
