Lightning Media (8.x-4.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Bundle
gu: બંડલ
