Lightning Media (8.x-4.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Upload
mr: अपलोड

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Bundle
mr: बंडल
