Lightning Media (8.x-4.1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
